Ne Bitcoin ne Ethereum… Gözler bu altcoinlerde olacak


İran’ın İsrail’e saldırısı ve yaklaşan halving öncesinde başta Bitcoin olmak üzere kripto paralarda gözlemlenen sert düşüşler yatırımcıyı tedirgin etmeyi sürdürüyor. CoinTürk’ten Alican Ülker’in değerlendirmesine göre; bazı altcoinler yatırımcıların radarında kalmaya devam ediyor. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda yatırımcıların takip edeceği 3 altcoin şöyle…

TONCOIN (TON) COIN
Telegram’ın da desteğini alan Toncoin (TON), haftalık zaman dilimine dikkat edildiğinde yüzde 25’lik bir yükseliş kaydederek piyasanın dikkat çeken altcoinlerinden biri oldu.

Ortaya çıkan savaş haberleri sonrası ve yaklaşan halving öncesinde başta Bitcoin olmak üzere kripto paralarda yaşanan sert düşüşler yatırımcıları tedirgin etmeye devam ediyor. Buna rağmen bazı altcoinler yatırımcıların radarında kalmaya devam ediyor. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda yatırımcılar hangi 3 altcoini yakından takip edebilir gelin birlikte bakalım.

Alt Başlıklar
Toncoin (TON) Coin’e DikkatDogecoin (DOGE) Yükselir Mi?XRP’nin Son Durumu
Toncoin (TON) Coin’e Dikkat
Telegram tarafından desteklendiği bilinen Toncoin (TON), haftalık zaman dilimi göz önüne alındığında %25’lik bir yükseliş yaşayarak piyasanın dikkat çeken altcoinlerinden bir tanesi oldu.

Özellikle, geçtiğimiz 11 Nisan’da TON 7,63 dolar değeri ile zirveyi görerek Cardano’yu (ADA) geçti ve hacim bakımından en büyük 10’uncu kripto para birimi olarak öne çıktı.

Önümüzdeki haftaya adım adım yaklaşırken, kısa vadeli genel piyasa gerilemesine rağmen TON’un yukarı yönlü fiyat hareketine devam edip etmeyeceğini yatırımcılar daha yakından takip ediyor. TON yatırımcılarıayrıca projenin gerçekleştirdiği ortaklıklara da odaklanabilir.

DOGECOIN’DE (DOGE) SON DURUM: YÜKSELİR Mİ?
Dogecoin (DOGE), Bitcoin’de yaşanan düşüş oranında hareketetti ve meme kripto para birimleri arasındaki düşüşün öncülüğünü taşıdı.

Piyasalar BTC’nin halving öncesinde yaşadığı hareketlere direnç göstermeyi sürdürürkenn’de yaşanan düzeltme gelecek hafta için kripto paraların yakından takip edilmesi gerektiğini ortaya koyuyor.

Özellikle, Bitcoin’in fiyatında ortaya çıkan bu durum, daha fazla yatırımcı için DOGE’nin fırsat olarak görülmesi ile devam edebilir.

XRP’DE SON DURUM
Son 2 günde gözlemlenen sert düşüşler XRP’nin 1 dolar seviyesine doğru olan seyrini belirgin şekilde etkiledi. XRP’nin fiyatı geçtiğimiz günlerde 0,60 dolarlık destek bölgesinin üzerinde işlem görüyordu fakat şimdi 0,50 dolarlık önemli destek seviyesinin altında 0,4746 dolar seviyesinde işlem görüyor.

0,50 doların altına çekilmesi nedeniyle önümüzdeki hafta tüm gözler XRP’nin üzerinde olacak ki düşüşün derinleşip derinleşmeyeceği şimdiden merak konuu oldu. Geçtiğimiz günlerde bazı analistleri tarafından XRP’nin önemli bir yükselişe hazır olduğu kaydedilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir